Sevgi ile gelen tatlar

Hedeflerimiz, amacımız, hizmet politikamız …

Hacıosmanoğlu Gıda İnşaat San.Ltd. Şti. olarak faaliyete geçen firmamızın, ilk kuruluşu 1970’li yıllara dayanmaktadır. Kurucumuz Sayın Cumali Hacıosmanoğlu bu tarihlerde tüp gaz bayiliği daha sonrada unlu mamüller ve ekmek imalatına girmiş ve bugünkü saygın ve büyük bir kuruluş olmasının temellerini Ankara yüzüncü yıl semtindeki deki doğal ekmek imalatı ile atmıştır. Aile şirketi olarak iş hayatına atılan şirketimiz, Cumali Hacıosmanoğlu’nun temel ilkelerinden disiplinin den ve iş ahlakından kopmadan ve ödün vermeden 36 seneden beri ticari hayatına devam etmektedir. Aileye yeni kuşaklarının da katılımları günden güne büyüyen; ama asla özünden ayrılmayan güçlü bir kuruluş meydana getirmiştir.1993 yılında A.Ayrancı’da ilk şubemizi açmıştık.

Çok kısa bir zamanda pastada yarattığımız damak zevki ve hafifliği, dünya pastacılık sektöründeki yenilikleri ve esprileri anında uygulamamız sayesinde müşterilerimizin yoğun beğenisini kazanarak 14.şubemizi hizmete sunduk.

Liva Grup İç ve Dış Tic. A.Ş Kerkeli Fabrikamız da 2016 yılından beri ticari faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Kerkeli Fabrikamızla Resmi Kurumlar, Asker Birlikler kısacası ev dışında tüketim yapılan tüm alanlar da toplu tüketim müşterilerine de hitap etmekteyiz.

Misyonumuz

1993 yılından bu yana Ankara sınırları içerisinde başarıyla üretilen Liva ürünlerini, ulusal ve uluslararası marka olarak devam etmeyi hedeflerken Kerkeli modern tesislerimizde ve hijyenik koşullarda teknolojik yenilikleri uygulayarak çeşitlerimizi ve kalitemizi arttırarak dünya çapın da uluslara sunmaktır.

Liva “hayatınıza mutluluk katar” sloganı ile Kerkeli üretim tesislerin de tüketicimizi memnun edecek sağlıklı ve güvenilir lezzetleri hazırlayıp tüm halkımızın desteğini alarak ,ürün ve hizmet kalitemizi her an yükseltmektir. Tüketicimize duyduğumuz saygı ile ülkemizin ekonomik gücünün artmasına katkıda bulunmanın yanı sıra, sektörümüzün standartlarının yükselmesi ve yaratıcı ,yenilikçi dinamizm için çabamızı arttırmak,en temel hedefimizdir.

Liva markasının büyük sorumluluğunu gururla geleceğe hep beraber taşıyoruz.

Çalışanlarımız

Ev Sıcaklığında Sevgiyle Oluşturulan Tatlar!

Bir gıda işletmesinde en önemli gerekliliklerden biri burada görev alan personelin hijyenik durumudur. Çünkü gıda işletmelerinde en önemli kaynaklarından biri üretimde çalışan personeldir. Tümü hijyenik durumlara göre dizayn edilmiş tesisimizde, tüm hijyen koşullarını sağlayan ekipmanlarımızın yanı sıra personelimizde tüm hijyen kurallarına tam bir şekilde uymaktadır.

Hayatınıza tatlı bir gülümseme getiriyoruz

Her Zaman Taze, Her Zaman Enfes!

Politikamız

 • Kuruluşumuz kuruluşundan bu yana edinmekte olduğu deneyimlerini, değişime, gelişime ve sürekli iyileştirmeye yönelik kullanarak her zaman mükemmeli kendisi için vizyon olarak görür.
  Şirketimi insana, topluma ve doğaya saygı ilkesiyle kaliteli ve güvenli gıda üretimini ve sunumunu gerçekleştirir.
 • Ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirerek yaptığımız her işe yeni değerler ekler.
 • Dinamik ve pozitif yapısını koruyup sürekli kılarak müşteri odaklı çalışır.
 • Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim sisteminin gereklerini tüm çalışanların yerine getirdiği bir tesiste, kirliliği önleyerek çevreye en az zarar veren üretim metotlarını uygulayarak, mümkün olabilen en düşük maliyetle üretilmiş en güvenilir ürünleri piyasaya sunar.
 • Kaliteli üretimin nitelikli eleman gücünden geçtiğini kabul ederek, şirketimizde konusunda deneyimli ve eğitimli elemanlar istihdam edilerek sistemimizi ve üretimimizi geliştirmek için olanak tanımayı ve çalışanların etkin katılımını sağlamak amacımızdır.
 • Çalışanlarımıza firma amaç ve hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda sürekli ve planlı eğitimler verilir. Çalışanlarımızın daha fazla sorumluluk üstlenmelerini , kendilerini geliştirmeye olanak tanımayı ve çalışanların etkin katılımını sağlamak amacımızdır.
 • İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği kurallarını da yerine getirmek suretiyle insana ve çevreyi etkileyebilecek olumsuz etkileri önler.
 • Üst yönetimden en alt birime kadar tüm çalışanlarımızda çevre sorumluluk bilinci kazandırılarak, atıkları mümkün olduğunca kaynağında azaltmayı veya geri kazanmayı sağlar.
 • Kuruluşumuz, Kalite Yönetim ve Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemlerini yasa, mevzuatlar, müşteri şartları ve standart şartlarına uyarak sürekli iyileştirmeyi, Firmamız Entegre Yönetim Sistemi Politikası olarak benimsemiştir.

Kalite Politikamız

 • Müşteri ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürün ve hizmeti sunmak için; hammaddeden başlayarak, proses aşamalarında ve nihai üründe ISO 9001:2000 Kalite Sistem Şartlarına ve 22.000 HACCP standartlarına, sağlık kurallarına, Gıda Mevzuatına ve ilgili yasa ve tüzüklere uymak. Gıda emniyeti ile ilgili tehlikeleri belirlemek, değerlendirmek ve kontrolü sağlamak.
 • Eğitimli personel ile takım çalışmasına önem verilen, bireysel ve grup başarılarının teşvik edildiği bir çalışma ortamı sağlamak.
 • Çalışanların gıda güvenliği ve 22.000 HACCP prensipleri konusunda sürekli eğitimini ve politikayı benimsemelerini sağlamak.
 • Kanıtlanmış başarı çizgimizi korumakla yetinmeyip, sürekli gelişim bilincini uygulamak ve tüm bunların sürekliliğini, çalışanları ve müşterileri ile beraber gerçekleştirebilen bir hizmet kurumu anlayışı ile sağlamak
 • Her zaman güvenilir bir firma olmak.